Prikrývka s karbónovými vláknami – Antistress (viac rozmerov)

 49,34

Prikrývka s karbónovými vláknami – Antistress (viac rozmerov) od společnosti s úžasnou pověstí . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Prikrývka s karbónovými vláknami – Antistress (viac rozmerov) stojí u nás 49.34 EUR.

Katalógové číslo: e931afa5dfdb Kategórie: , Značka:

Popis

Prikrývka s karbónovými vláknami – Antistress (viac rozmerov) od společnosti je u nás za bezkonkurenční cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Luxusný rad Antistress – je vhodný na celoročné využitie. Karbónové vlákna slúžia na odvod statickej elektriny a napätia. Zaisťujú svojou inovačnou technológiou spokojný a pokojný spánok.
K tejto prikrývke ponúkame aj vankúš Antistress. Pre zobrazenie kliknite TU< /a>. Prikrývky AntiStress vyniká výbornými vlastnosťami vďaka použitiu karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúžia na odvod statickej elektriny a napätia. Zaisťujú svojou inovačnou technológiou spokojný a pokojný spánok. Vďaka tomuto vláknu sa…

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • Katalógové číslo: CZD360529
  • EAN:
  • Ďalšie vlastnosti: Vhodné pre alergikov ano. Balenie obsahuje 1x prikrývka. Odporúčané pranie 40°C. Rozmer 140 x 200 cm. Distribuce CZ.  .  . . .
Prikrývka s karbónovými vláknami - Antistress (viac rozmerov) - Rozmer 140x200 cm
Prikrývka s karbónovými vláknami – Antistress (viac rozmerov)
 49,34