Obliečky Microtop – I love you

 15,81

Obliečky Microtop – I love you od přední značky . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Obliečky Microtop – I love you právě nyní za 15.81 EUR.

Katalógové číslo: c14f47ad5cd1 Kategórie: , , , Značka:

Popis

Obliečky Microtop – I love you značky s tradicí a dobrou pověstí lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Obliečky z mikrovlákna sú nová generácia kvalitných posteľných súprav. Vyskúšajte obliečky z polyesterových vlákien, moderné technológie prepožičali nové vlastnosti, podobné prírodným vláknam. Mikrovlákno je ľahká tkanina, ktorá dokáže vyrovnávať teploty, nechá pokožku dýchať a vracia vlhkosť späť do ovzdušia. Obliečky je hebké, mäkké a navyše sa nekrčia. Skrátka je to jasná voľba pre všetkých, ktorí milujú jemné pohladenie a zároveň hľadajú jednoduchú údržbu.
VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Zloženie: 100%…

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • Katalógové číslo: MTOP74
  • EAN:
  • Ďalšie vlastnosti: Vhodné pre alergikov ano. Farba bežová, smotanová. Zapínanie na zips. Balenie obsahuje 1x povlak na vankúš, 1x povlak na prikrývku. Rozmer vankúša 70 x 90 cm. Zloženie 100% PES. Odporúčané pranie 40°C, naruby . Počet lôžok súprava na jednu posteľ. Rozmer 140 x 200 cm. Distribuce CZ
Obliečky Microtop - I love you
Obliečky Microtop – I love you
 15,81