Celoročná prikrývka s dutým vláknom – Aloe vera (viac rozmerov)

 47,34

Celoročná prikrývka s dutým vláknom – Aloe vera (viac rozmerov) od společnosti s výborným jménem je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Celoročná prikrývka s dutým vláknom – Aloe vera (viac rozmerov) stojí u nás 47.34 EUR.

Katalógové číslo: 595496a555ac Kategórie: , Značka:

Popis

Celoročná prikrývka s dutým vláknom – Aloe vera (viac rozmerov) od výrobce s dlouholetou historií , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Rada Aloe Vera – je vhodná na celoročné využitie. Počas používania postupne uvoľňuje extrakty zo svojich vlákien, ktoré majú výrazný antibakteriálny efekt, teda bezpečne zaručia hubenie baktérií a roztočov. Antialergická úprava mierni bolesti svalov a kĺbov.
K tejto prikrývke ponúkame aj vankúš Aloe Vera. Pre zobrazenie kliknite TU. Deka sa skladá z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchová kapsa. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Obliečku tvorí príjemné…

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • Katalógové číslo: CZD360522
  • EAN:
  • Ďalšie vlastnosti: Vhodné pre alergikov ano. Balenie obsahuje 1x prikrývka. Zloženie 100% polyester. Odporúčané pranie 40°C. Rozmer 140 x 200 cm. Distribuce CZ.  . . .
Celoročná prikrývka s dutým vláknom - Aloe vera (viac rozmerov) - Rozmer 140x200 cm
Celoročná prikrývka s dutým vláknom – Aloe vera (viac rozmerov)
 47,34